usługi

Nasi partnerzy to sprawdzone prężnie działające firmy w handlu samochodami używanymi  takie jak agencje leasingowe, wypożyczalnie, domy aukcyjne.

Dzięki temu mamy dostęp do oferty kilku tysięcy aut miesięcznie. Nasza usługa importu obejmuje wszystkie etapy sprowadzenia pojazdu do kraju, od licytacji i zakupu, przez transporty i odprawy celne, po dostawę do klienta w dowolne miejsce w Polsce. 

Jak to działa ?

Za naszym pośrednictwem R.B.TRANS SYLWIA BARGIEŁ możecie Państwo dokonać zakupu  na aukcji  wybranego  przez  siebie pojazdu lub przy pomocy naszej firmy. 
- następnie nasza firma konsultuje się z Państwem w celu wyceny i decyzji czy kupujemy i za ile dodatkowo pojazd weryfikujemy podając historie pojazdu jego wyposażenie oraz szczegółowym  raport jego stanu i ewentualnych uszkodzeń. 
- w imieniu klienta dokonujemy zakupu pojazdu po wcześniejszym  zawarciu umowy i wpłaceniu zaliczki na nasze konto.
- od momentu zakupu  klient jest zobligowany do wpłacenia pozostałej sumy pieniędzy w dolarach CAD w terminie do  48 godzin.
- po odnotowaniu wpłaty nasza firma zajmuje się transportem pojazdu do portu przeznaczenia czas transportu od 2-3 tyg. w zależności od miejsca zakupu auta skąd zostanie przetransportowany transportem morskim (kontenerem) do Niemiec w Bremerhaven.
- kolejnym etapem jest odprawa celna  Bremerhaven  i transport auta pod wskazany przez państwa adres.


 
Zapraszamy do współpracy firmy, komisy samochodowe i indywidualnych Klientów.  
 

logo Script logo